Festival d'Italiano

FRISS HÍR!!!

Kedves Kollégák!

Nagy örömünkre szolgálnak a visszajelzések, amelyekben a Fesztivál őszi pótnapjának megrendezését támogattátok, valamint, hogy a kipostázott ajándékcsomagok célba érkeztek: az írásbeli pályázaton díjat nyert diákok, a Piemonte vetélkedő döntősei megkapták a küldeményeket, a 12-es diákok pedig a vigaszdíjat.

A 2020. március 13-i Festival d’Italiano-ra elküldött nevezések érvényesek, a januári nevezések alapján állítjuk össze a résztvevőket. Az eredetileg szombatra tervezett két kategóriát kellett törölnünk: a színházi produkciókat és a Piemonte magyar nyelvű vetélkedőt. A többi versenyszámot meg tudjuk tartani, 10 órakor kezdünk egy rövid megnyitóval és indulhat a várva várt Festival!

Időpont: 2020. október 9. 10 óra

Helyszín: Tamási Áron Általános Iskola, Gimnázium és Német Nemzetiségi Gimnázium; 1124 Budapest, Mártonhegyi út 34.

Jelenlegi adataink szerint nincs szükség külső helyszínre.

A további tájékoztatást a jövő tanév elején küldjük.

Szép nyarat kívánunk!