Könyvtári info – Végzősöknek

Kedves Érettségiző Diákok!

Mielőtt végleg elhagyjátok az iskolát, ne felejtsétek el rendezni könyvtári tartozásaitokat!

A könyvek visszahozásának legvégső határideje:

12.a osztály:

2021. MÁJUS 14.

12.b osztály:

2021. MÁJUS 25.

A könyvtár hétfőtől péntekig 8-16 óráig tart nyitva. Kérünk, hogy az esetleges előre nem látható változások miatt, mindenképpen tájékozódjatok, mielőtt elindultok hozzánk, hogy aznap valóban nyitva vagyunk-e. Ezt megtehetitek telefonon (457-0718/könyvtár), e-mailben (sass.viola@tamasiaroniskola.hu), vagy a Teams-en csevegésben.

FONTOS változás az elhagyott, megrongálódott, stb. könyvekkel kapcsolatban, hogy a forgalmi értékük megtérítésére NINCS mód, a pótlásukat egy ugyanolyan tartalmú példány beszerzésével kérjük megoldani.

Együttműködéseteket köszönjük, és sikeres érettségit kívánunk!

A könyvtárosok