Kedves Szülők és Diákok!
A beiratkozással kapcsolatban részletes információkat ITT olvashatnak.
Kedves Szülők és Diákok!
A beiratkozással kapcsolatban részletes információkat ITT olvashatnak.
Örömmel osztjuk meg a hírt, hogy a Közép-Budai Tankerületi Központ kiváló diákjainak és pedagógusainak ünnepélyes díjátadó ünnepsége zajlott 2026. június 4-én.
Iskolánk kiváló diákjai délelőtt vehették át az elismerést: Kérszigeti Zsuzsanna (8.b), Turbucz Bertalan (8.a), Békei Emese (12.a), Korda Réka (12.a), Borbély Ágoston (12.b), Köteles Jázmin (12.b).
Délután pedig a pedagógus díjátadásra került sor; Tóthné Vadai Edina tanárnő kapta a kiváló pedagógus elismerést!
Szívből gratulálunk ehhez a nagyszerű sikerhez!

Szívből gratulálunk ehhez a nagyszerű sikerhez!


A 2026/2027. tanévre felvételt nyert leendő elsőseink:
1.a osztály tanulói lista (of: Fülöp Júlia)
1.b osztály tanulói lista (of: Kolossy Eszter/ Kurkó Noémi)
Az előzetes tájékoztatásnak megfelelően 2026. június 8-án 16 órai kezdettel az osztálytanítók tájékoztató szülői értekezlet tartanak iskolánkban.
A Darts Matek Országos Csapatverseny regionális döntőjében a 8.a osztály csapata 3. helyezést ért el, míg a 4. osztályosok a 4. helyen végeztek, és ennek a szép eredménynek köszönhetően mindkét csapat bejutott az országos döntőbe, ahol a 8. osztályosok 8., míg a 4. osztályosok 20. helyezést értek el.
Gratulálunk Barrios-Villela Milán, Bikki Ágost, Kerekes Balázs és Turbucz Bertalan 8. a osztályos tanulóknak, valamint Baráth Dávid Benett, Sinka Levente ésTurbucz Sebestyén 4.a, illetve Szarka Sebestyén 4. b osztályos tanulóknak a kiemelkedő eredményhez.


Megjelent a diákújság legújabb száma, amely ITT letölthető, lejjebb lapozgatható.
Iskolánk német nemzetiségi osztályának diákjai a 12. évfolyamon teszik le a DSDII -nyelvvizsgát. Az ötéves német nyelvi tanulmányaik méltó befejezése ez a nemzetközi nyelvi diploma. A vizsga két részből áll (írásbeli és szóbeli) és a tanév első felében kerül megrendezésre (november-december). Az eredmények februárban érkeztek meg Németországból, ahol az írásbeli vizsgarészt javítják. A 12.A osztályból 29 diák szerezte meg a DSDII nyelvvizsgát: 20 fő C1 (felsőfokú) és 9 fő B2 (középfokú) vizsgaeredménnyel rendelkezik; ez lehetővé teszi számukra az egyetemi tanulmányokat bármely német felsőoktatási intézményben.
Április 21.-én vehettük át a Német Nagykövetség Rezidenciáján, ünnepélyes keretek között a nyelvi diplomákat. A 12.A osztályt Sztariné Kovács Andrea és Dancs Zoltán képviselte.
Köszönjük szépen Tóthné Melcher Kerstin Tanárnő és valamennyi német szakos Kolléga munkáját.
Gratulálunk a szép eredményekhez!



Iskolánk 10.a osztályos diákjai az osztálykirándulásuk során látogatást tettek az ORF kismartoni stúdiójában és jó hírét vitték a Tamásinak. Köszönjük a diákoknak, valamint Tóth-Fischer Beáta és Varga Gergely pedagógusoknak is a szervezést.
A látogatásról készült cikk itt megtekinthető: https://volksgruppen.orf.at/magyarok/stories/3353110/
Valamint az esemény facebook bejegyzése: https://www.facebook.com/orf.magyarok.at/posts/pfbid02AbXqiYC9ZoikwdPXVVdeoY32PTUP4ixwN7pWG5Yd3A6BXBaz1ze6VgZEXXk1Ku5wl
A felvételi eredményről szóló határozatokat 2026. május 8-ig küldjük ki a jelentkezési lapon megadott szülői email címre. Minden diáknak annyi határozatot küldünk, ahány képzési területre jelentkezett.