Tájékoztatás

Tisztelt Szülők, kedves Diákok!

2020. november 11-től a 14/2020. (XI.10.) EMMI határozat alapján iskolánkban a 9-12. évfolyamon tantermen kívüli, digitális munkarendet vezetünk be. A többi évfolyamon továbbra is tantermi oktatás lesz.

A 9-12. évfolyamon csoportos kommunikációra, online órák tartására az Office 365 Teams alkalmazását használjuk. A házi feladatokat a KRÉTA házi feladat funkciójában is nyomon követhetik. A tanulók órarendje nem változik, az online órák az órarend szerinti időpontokban lesznek megtartva.

szóbeli érettségi vizsgák, az írásbeli DSD vizsga és az OKTV iskolai fordulói is az előre meghirdetett időpontban és rendben meg lesznek tartva.

Menza: a bevezetett tantermen kívüli digitális munkarend bevezetése miatt Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat a 9-12. évfolyamosok étkezését november 11-től központilag lemondta. A kifizetett étkezési díjak jóváírásra kerülnek.

A minél előbbi viszontlátásban bízva, jó egészséget kívánunk!

Iskolavezetés