Terményünnep a svábhegyen – 2022.09.25.

A XII. kerületi Német Nemzetiségi Önkormányzat minden évben szeptember utolsó vasárnapján rendezi meg a svábhegyi Terményünnepet, amelyre diákjaink idén is ellátogattak. Az ünnepség programjait (vásár, kézműves foglalkozás, bor- és mustkostolás, szentelt kenyér kínálása stb.) különböző német nemzetiségi kulturális műsorok színesítették. Idén ezen megnyitó keretében lépett fel iskolán sváb kórusa egy sváb népdalcsokorral.

Köszönjük a szereplést a kórustagoknak: Balogh Krisztina (12.a), Dalmadi Brigitta (8.a), Dancs Panna (9.n), Debreczeni Lora (9.n), Holló Hanna (9.n), Kiss Flóra (9.n), Nagy Szonja (9.n), Pintér Emese (9.n), Varga Tamás (9.n), Vidovszky Bernát (9.n)!

Köszönjük továbbá a kórusvezető tanároknak, Opánszki Dávidnak és Rózsavölgyi Virágnak a felkészítést!