Tamásis diákok az ORF kismartoni stúdiójában

Iskolánk 10.a osztályos diákjai az osztálykirándulásuk során látogatást tettek az ORF kismartoni stúdiójában és jó hírét vitték a Tamásinak. Köszönjük a diákoknak, valamint Tóth-Fischer Beáta és Varga Gergely pedagógusoknak is a szervezést.

A látogatásról készült cikk itt megtekinthető: https://volksgruppen.orf.at/magyarok/stories/3353110/

Valamint az esemény facebook bejegyzése: https://www.facebook.com/orf.magyarok.at/posts/pfbid02AbXqiYC9ZoikwdPXVVdeoY32PTUP4ixwN7pWG5Yd3A6BXBaz1ze6VgZEXXk1Ku5wl