Első osztályos beiratkozás 2024

A beiratkozás két lépcsőből áll.

  1. Kréta rendszeren keresztül adatfeltöltés várhatóan 2024.03.27-től
  2. Jelenléti beiratkozás, adategyeztetés, szülői aláírás 2024.04.18-19-én 8-19 óra között az iskola titkárságán

Várhatóan 2024.03.27-én (szerdán) megnyílik a KRÉTA elektronikus beiratkozási felülete (BÁI), amelyen keresztül a szülők előzetesen beküldik gyermekeik adatait az általános iskolába. Kérjük, hogy aki csak teheti, az ügyfélkapuján keresztül intézze az adatok elküldését.

2024.04.18-19-én (csütörtök-péntek) a jelenléti beiratkozásnál, adategyeztetésnél mind a két szülőnek alá kell írni a benyújtott dokumentumokat, kivéve akik ügyfélkapun keresztül hitelesítve küldik el a Kréta rendszeren az adatokat. Ilyenkor csak a másik szülőnek kell megjelennie az aláírás miatt.

Bővebb felvilágosítást, a beiratkozás részleteiről információt ITT találnak.