Ideiglenes felvételi rangsor – 2024

Tájékoztatás az ideiglenes rangsorhoz:

A tagozatok rangsorában az első tíz helyen lévő tanulók között iskolánk saját diákjai is szerepelhetnek, akik előnyt élveztek a felvételi eljárásban, mivel hozott pontszámuk elérte a 90 pontot, a nyelvi kompetencia vizsgán legalább 80 pontot szereztek, iskolánkat első helyen jelölték, így automatikusan felvételt nyertek az általuk választott tagozatra.

Pontazonosság esetén a felvételi tájékoztatónkban leírt módon jártunk el.

Szeretnénk felhívni a jelentkezők figyelmét, hogy ez a lista nem a végleges felvételi eredmény!

Egy-egy tanuló több tagozatunkra is jelentkezett, de bekerülni csak az egyikre tud, ill. valószínűleg többen más iskolákat is jelöltek meg előttünk, ahová esetleg felveszik Őket. Ilyen esetekben a rangsorban mögöttük állók automatikusan feljebb kerülnek, így a bejutási esélyük jelentősen megnőhet.

Az ideiglenes rangsorok:

Német nemzetiségi tagozat – 0002

Angol nyelv- francia nyelv tagozat – 0011

Olasz nyelv- angol nyelv tagozat – 0012

Angol nyelv – portugál nyelv tagozat – 0013