Február 23-24-én iskolánk három tanulója vett részt a Mátrában megrendezett Sí Diákolimpián.
🏅 Kelemen Luca (1.a) a 10. helyen végzett.
🏅 Mayer Linda (2.a) 7. helyezést ért el.
🏅 Mayer Léna (4.b) 6. helyen zárta a versenyt, oklevéllel térhetett haza.
Szívből gratulálunk tanulóinknak a szép eredményekhez!
Köszönjük, hogy részvételükkel méltón képviselték iskolánkat!
👏 Büszkék vagyunk rátok!

